Positiivisia tapahtumia
-

Ota yhteyttä

Petri Kultaranta
Myynti, tapahtumat
GSM +358 40 515 3007
petri.kultaranta@wakaru.fi

Samuli Karjalainen
Myynti, tapahtumat ja mainostoimisto
GSM +358 44 066 6733
samuli.karjalainen@wakaru.fi

Suvi Luukkonen
Myynti, mainostoimisto ja AD
GSM +358 40 827 1782
suvi.luukkonen@wakaru.fi

Mirja Vainio
Markkinointi, viestintä, suunnittelu
GSM +358 50 579 1912
mirja.vainio@wakaru.fi

Elina Halonen
Event Manager, tapahtumat
GSM +358 40 735 9265
elina.halonen@wakaru.fi

Katri Heikkinen
Event Manager, tapahtumat
GSM +358 44 706 6667
katri.heikkinen@wakaru.fi

Timo Lukkari
Tekninen suunnittelu, mainostoimisto
GSM +358 44 546 8302
timo.lukkari@wakaru.fi

Heräsikö kysymyksiä?

Ota yhteyttä ja mietitetään miten saadaan teidän markkinointi ja tapahtumamarkkinointi tuottamaan enemmän positiivisia tuloksia